VideoComProfil společnosti


Vážení přátelé,  Dovolte abych Vás přivítal na stránkách firmy VideoCom, a seznámil Vás s její činností.  VideoCom je společnost, se sídlem v České republice, která byla založena panem Martinem Hudečkem v Praze 1.listopadu.1993 se specializací na telekomunikační a výpočetní techniku, později i zabezpečení, ozvučení, kamerové, docházkové systémy a elektroinstalace především pak inteligentní elektroinstalace.


 

 Pro vynikající službu zákazníkům poskytuje společnost VideoCom záruční a pozáruční servis, poradenství a konzultace v oblasti telekomunikací, přenosu dat, výpočetní techniky a spotřební elektroniky. Dodávaná zařízení také montuje a udržuje přímo u zákazníka. Dále zabezpečuje servis prostřednictvím vlastního servisu a provoz poradenské služby.

 

 Cíle společnosti VideoCom jsou jasné a jednoznačné. Soukromá společnost s jasnou orientací na zákazníka, kvalitu a rozumnou cenu. Rozvoj, který společnost plánuje, je orientován na potřeby uživatelů a komplexní řešení jejich potřeb nejmodernější dostupnou technologií. Proto se také VideoCom úspěšně obrací na světově známé společnosti a vytváří s nimi spojení, která zákazníkovi přináší jedinečné služby a technologii, za nízké ceny.


 
 Základní filosofií firmy je systémový a profesionální přístup k zákazníkovi. Tento začíná již v poradenské a nabídkové činnosti, která je prováděna zdarma za pomoci výpočetní techniky a platných norem.


 Děkujeme Vám za váš zájem. Tento dokument si klade za úkol seznámit Vás se schopnostmi, výrobky a filozofií společnosti VideoCom. Samozřejmě pokrok zaměřený na potřeby zákazníka je neobyčejně rychlý. Kontaktujte nás proto laskavě pro nejposlednější nabídku výrobků a služeb, které Vám můžeme nabídnout.

  Věříme, že Vás naše široká nabídka zaujme a budeme Vás moci přesvědčit o kvalitě našich služeb.

Martin Hudeček, majitel 
Fakta o společnosti

Sídlo a hlavní provozovna společnosti: Modřínová 41, 182 00 Praha 8

Identifikační číslo organizace (IČO): 49272217
Daňové identifikační číslo (DIČ): CZ6605280836